skip to Main Content

Şirince, özel okul öncesi eğitim kurumları, devlet kurumları, özel kolejler, otel, restoran oyun alanları gibi çocuğun olduğu her yerde ahşap iç mekan donanım tefrişatı, dış mekan ahşap oyun parkları, ahşap oyun elamanları (salıncak, tahteravalli vs.} ve ahşap kent mobilyaları üretimi ve satışını yapmaktadır.

Anahtar teslimi anaokulu adlı projemizde anaokulu açacak olan girişimcilerimize gerek mimari tadilat, gerek donanım anlamında uzman kadromuzla ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Geleceğimiz olan çocuklarımızın kullanacağı ürünlerin üretimdeki sorumluluğun önemini bilerek. Müşterimizin isteklerine önem veririz. Becerikli, titiz, çalışkan, başladığı işi zamanında ve eksiksiz bitiren ekibimizle müşterimiz için uygulanabilir ve değer yaratan çözümler geliştiririz. Temel ilkemiz müşterilerimize ürettiğimiz ürünlerin sadece kullanma hakkını sunmaktır. ŞİRİNCE üretimindeki bir ürün markamız vaar olduğu müddetçe firmamıza aittir.

Kalitemizin bir parçası olan tedarikçilerimizle karşılıklı olumlu ilişki içinde olarak müşteri memnuniyetini yüksek tutup sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve sektöründe öncü bir firma olarak kalmak amacımızdır.